Mińsk Mazowiecki

Garwolin

O nas

Domino Dach

W Domino Dach spełnimy Twoje marzenia o bezpiecznym, solidnym i eleganckim dachu.

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz duże inwestycje na terenie całej Polski. Nasze zaplecze magazynowe gwarantuje dostępność wszystkich produktów w najlepszych cenach. Posiadamy dużą flotę transportową dzięki której zawsze jesteśmy na czas.

Współpracujemy z ponad 50 ekipami wykonawczymi. Zapewniamy profesjonalne usługi dekarskie i ciesielskie.

W 2018 postanowiliśmy rozpocząć profesjonalny montaż stolarki pionowej. Z tego powodu stworzyliśmy własny wykfalifikowany zespół, który firmuje montaż okien, bram i drzwi naszym logiem.

Posiadamy dwa oddziały sprzedażowe, w których mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą.
Serdecznie zapraszamy!

Nowoczesny dom z grafitowym dachem. DominoDach - Okna, drzwi, bramy garażowe i Dachy Mińsk Mazowiecki, Garwolin

Twoje korzyści

Profesjonalna współpraca

Nie uznajemy tanich zamienników słabej jakości, przypadkowych pracowników, porad stojących w sprzeczności z sumieniem fachowca.

Fachowe porady

Lata praktyki w budownictwie, serie przebytych szkoleń, współpraca z najlepszymi architektami, projektantami i wykonawcami – to wszystko sprawia, że nasz dział handlowy jest świetnie przygotowany do pracy zarówno pod względem technicznym, jak i merytorycznym.

Kompleksowa usługa

Dbamy o wygodę i czas naszych klientów, stąd też w Domino Dach nie tylko kupisz najwyższej jakości materiały dachowe, ale także zapewnisz sobie profesjonalne usługi dekarskie.

Działamy w całej Polsce

Obsługujemy nie tylko klientów z okolic Warszawy i Mińska Mazowieckiego, w którym mamy siedzibę, ale też z całej Polski. Żadne zapytanie, żadna propozycja współpracy nie pozostają u nas bez odpowiedzi.

Najwyższa jakość

Nie korzystamy z usług pośredników, a długie lata współpracy z czołowymi producentami pozwoliły nam wypracować dobre warunki handlowe. Dzięki temu możemy proponować klientom atrakcyjne oferty.

Komplet informacji

Na każdym etapie współpracy otrzymasz komplet informacji o produkcie czy sposobie prac oraz kompletną wycenę. Co więcej, doskonale zaopatrzony magazyn pozwala nam szybko reagować na wszelkie zmiany, jakie mogą nastąpić podczas realizacji inwestycji.

Współpraca krok po kroku

01

Krok

Wyślij do nas zapytanie, zadzwoń lub odwiedź naszą siedzibę.
Jeżeli możesz przyślij nam projekt inwestycji

02

Krok
Przedstawimy Ci propozycje rozwiązań dopasowanych do Twojego projektu i wymagań. Możemy wycenić sam materiał oraz wszystkie prace związane z realizacją projektu.

03

Krok

Dostarczamy materiały, a w przypadku usługi kompleksowej rozpoczynamy prace dekarskie.

04

Krok
Przez długie lata będziesz cieszył się z eleganckiego dachu wysokiej jakości.

Polityka jakości

Na jakość Twojego dachu składa się szereg drobnych elementów. Zaniedbanie któregokolwiek z nich może przesądzić o tym, że ostateczny efekt nie będzie zadowalający.
W Domino Dach dopilnujemy każdego detalu.

Pokrycie dachowe brązowe na domie. DominoDach - dachy Garwolin, Mińsk Mazowiecki

Autoryzowany Salon Vetrex

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zweryfikować rynek dostawców tak, aby współpracować tylko z tymi którzy dbają o jakość swoich wyrobów a nie stawiają na ilość oraz najniższą cenę.

Stolarka zgodna z oczekiwaniami, dobrej jakości i dostarczona na czas to podstawa naszej oferty. Okna Vetrex to okna premium wyróżniające się wyjątkowo estetycznym wzornictwem oraz najlepszą jakością na rynku. Firma Domino Dach jest autoryzowanym salonem okien Vetrex. Zajmujemy się sprzedażą i profesjonalnym montażem. Otrzymaliśmy Certyfikat Jakości Montażu po audycie, który firma Vetrex przeprowadza u swoich dystrybutorów po ukończeniu przez nich wieloetapowego kursu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą okien Vetrex oraz jakością naszego wykonania.

oliver
Oliver Johnson CEO Company
Amanda
Amanda Fox Architect
david
David Pattinson Foreman
emily
Emily Theron Engineer
Jacob
Jacob Clooney Engineer
Rectangle 726(2)
Robert Wilson Builder
Godziny otwarcia

pn-pt: 6:00 – 17:00
sob: 7:00 – 13:00

© 2021 Domino Dach. Realizacja: Dotleniamy.pl
Scroll to top
Call Now Button