O nas

W Domino Dach spełnimy Twoje marzenia o bezpiecznym, solidnym i eleganckim dachu. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży pozwala nam zaoferować Ci najwyższej jakości pokrycia dachowe oraz profesjonalne usługi dekarskie.

Współpracujemy z liderami w dziedzinie nowoczesnych systemów pokryć dachowych, takimi jak Meyer-Holsen, Creaton Polska czy Monier oraz profesjonalnymi ekipami dekarskimi. Posiadamy rozbudowane zaplecze magazynowe oraz ogromną powierzchnię wystawienniczą.

Twoje korzyści

quality

Możesz liczyć na profesjonalną współpracę

Nie uznajemy tanich zamienników słabej jakości, przypadkowych pracowników, porad stojących w sprzeczności z sumieniem fachowca.

1464200550_SEO_content_management

Otrzymasz fachową poradę

Lata praktyki w budownictwie, serie przebytych szkoleń, współpraca z najlepszymi architektami, projektantami i wykonawcami – to wszystko sprawia, że nasz dział handlowy jest świetnie przygotowany do pracy zarówno pod względem technicznym, jak i merytorycznym.

1464200581_SEO_site_map

Skorzystasz z kompleksowej usługi

Dbamy o wygodę i czas naszych klientów, stąd też w Domino Dach nie tylko kupisz najwyższej jakości materiały dachowe, ale także zapewnisz sobie profesjonalne usługi dekarskie.

poland

Zrealizujesz inwestycje w całej Polsce

Obsługujemy nie tylko klientów z okolic Warszawy i Mińska Mazowieckiego, w którym mamy siedzibę, ale też z całej Polski. Żadne zapytanie, żadna propozycja współpracy nie pozostają u nas bez odpowiedzi.

1464201056_SEO_usability_audit_search_

Zagwarantujesz sobie najwyższą jakość w dobrej cenie

Nie korzystamy z usług pośredników, a długie lata współpracy z czołowymi producentami pozwoliły nam wypracować dobre warunki handlowe. Dzięki temu możemy proponować klientom atrakcyjne oferty.

1464201077_SEO_social_media-95

Nic Cię nie zaskoczy

Na każdym etapie współpracy otrzymasz komplet informacji o produkcie czy sposobie prac oraz kompletną wycenę. Co więcej, doskonale zaopatrzony magazyn pozwala nam szybko reagować na wszelkie zmiany, jakie mogą nastąpić podczas realizacji inwestycji.

Polityka jakości

Na jakość Twojego dachu składa się szereg drobnych elementów. Zaniedbanie któregokolwiek z nich może przesądzić o tym, że ostateczny efekt nie będzie zadowalający. W Domino Dach dopilnujemy każdego detalu.

  • Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży, na naszym koncie mamy liczne nagrody, wyróżnienia, a nasi pracownicy mogą pochwalić się certyfikatami ze szkoleń. Rozległa wiedza, świetna znajomość rynku pozwalają nam doradzać Ci najlepsze rozwiązania.
  • W ofercie posiadamy produkty najlepszych producentów na rynku. A w dokumentacji certyfikaty potwierdzające, że sprzedajemy wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości.
  • Dekarze należący do zespołu Domino Dach należą do najlepszych w branży, co potwierdzają dyplomy Superdekarza. Powierzając nam realizację pokrycia dachowego, możesz być zatem pewny najwyższych standardów wykonania.

Nasz zespół

Zespół Domino Dach tworzą ludzie z doświadczeniem, umiejętnościami i świadomością, że jeśli chce się być najlepszym w swoim fachu, trzeba się regularnie szkolić. Zadowolenie klientów daje nam radość, satysfakcję i stanowi motywację do tego, by nie spoczywać na laurach. Z przyjemnością pomożemy również Tobie.

_dsc3799

Marcin Zemło

Doradca Techniczno-Handlowy
tel. 530-715-715
e-mail: m.zemlo@dominodach.com

_dsc3773

Edyta Banasik

Doradca Techniczno-Handlowy
tel. 503-055-693
e-mail: e.banasik@dominodach.com

_dsc3812

Jacek Kulik

Doradca Techniczno-Handlowy
tel. 514-155-868
e-mail: j.kulik@dominodach.com

_dsc3835

Wojciech Łączyński

tel. 503-055-693
e-mail: wojtek@dominodach.com

Opinie klientów i certyfikaty

1
2
3
4
5
6
7
dyplom_5
Plannja_Trophy_2013_004
dyplom_7

Współpraca krok po kroku

Krok 1

Wyślij do nas zapytanie, zadzwoń lub odwiedź naszą siedzibę. Jeżeli możesz przyślij nam projekt inwestycji

Krok 2

Przedstawimy Ci propozycje rozwiązań dopasowanych do Twojego projektu i wymagań. Możemy wycenić sam materiał oraz wszystkie prace związane z realizacją projektu.

Krok 3

We wskazane przez Ciebie miejsce dostarczamy materiały, a w przypadku usługi kompleksowej rozpoczynamy prace dekarskie.

Krok 4

Przez długie lata będziesz cieszył się z eleganckiego dachu wysokiej jakości.

Chcesz zmienić swój wymarzony dach w rzeczywistość? Napisz lub zadzwoń!

Kontakt